• Demo

  • Demo
  • Demo

Periyodik Bakım

PERİYODİK BAKIM

Periyodik bakımlarda, jeneratör ile ilgili tüm bakım ve kontrol işlemlerinin takibi, servis uygulamaları, otomasyon sistemleri kontrolleri motor anternatör kontrolleri yapılmaktadır. 
Her servis aralığında önceden hangi işlerin yapılacağı belirlenmiş olduğu için hazırlıklı gelen ekibimiz ile jeneratörün tüm kontrollerini eksiksiz ve sorunsuz tamamlanarak jeneratörün devre dışı kaldığı zaman minimize edilecektir. 
Jeneratör bakım kayıtları düzenli olarak tutulduğu için arıza tespiti ve onarım işlemleri kısa sure içinde tamamlanır jeneratör verimini arttırmak,arıza maliyetini düşürmek,arıza öncesi planlı onarılara ve oluşum öncesi tespite olanak sağlamak en büyük hedeftir.şirket içi bilgisayar yazılımları ile ilgili otomasyon sistemi oluşturularak jeneratöre ait işlemler sonunda ve zamanında takip edilmektedir. Sizde periyodik bakım avantajlarından yararlamak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

KİRALAMA

AEF JENERATÖR elektrik olmayan ortamlarda ya da elektrik kesintisi olduğunda mobil, kabinli ya da kabinsiz kiralık jeneratör parkı ile ihtiyaçlarınızı en hızlı ve etkin şekilde karşılamaktadır. Özel istek durumlarında (spor aktiviteleri, fuar, sergi, konser, eğlence vb.) kiralık jeneratör ile birlikte Operatör desteği de verilmektedir. Uzaktan İzleme hizmetimiz ile kiralık jeneratörler 7 gün 24 saat izlenmekte, arıza anında müdahale edilmektedir.

AEF JENERATÖR 2. El jeneratörler gerekli bakım işlemleri tamamlandıktan sonra AEF JENERATÖR garantisi altında satışa sunarak müşterilerinin enerji ihtiyaçlarını ekonomik ve güvenilir bir şekilde karşılamak için hizmet vermektedir.

SATIŞ SONRASI SERVİS

AEF JENERATÖR yedek parça stoğu, 7 gün 24 saat teknik destek sağlayacak Teknik Servisi, geniş kiralama parkı ile satış sonrası hizmetleri eksiksiz ve sorunsuz yerine getirme bilinci taşıyarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Servis Hizmetlerimiz; 
· Güç ve montaj tespiti, 
· Her marka ve model jeneratör tamiri, 
· Periyodik bakım ve servis hizmetleri, 
· Yedek parça satış hizmetleri, 
· Transfer Panosu imalatı, 
· Ses İzolasyon Kabini imalatı, 
· Uzaktan izleme.

DANIŞMANLIK

Jeneratör sistemlerinin alımı, satımı, proje bedelleri ve teknik konularda ekspertiz hizmeti vermekteyiz. 
· Jeneratör sistemlerinin maliyetleri 
· Var olan sistemlerinizin satış değerleri 
· Jeneratör sistemlerinin yeterliliği ve verimliliği gibi bir çok konuda sektör değerlerinin bilincindeki ekibimizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz

DİZEL SERVİS

Jeneratör alımı kadar jeneratör arızalarının hızlı ve profesyonel şekilde giderilmesi önemlidir.farklı markalardaki jeneratör gruplarının dizel bakımı,tamir ve onarımı, elektriksel arızaların tamir,bakım ve onarımını yerinde 7 gün 24 saat hizmet anlayışı ile gerçekleştirmekteyiz. 
· AEF makina jeneratör,deneyimli ve eğitimli personelleri,müşteri memnuniyetli ve verimlilik odaklı çalışmaları ile size her zaman servis hizmeti sağlayacaktır. 
· Arıza bildirim formunu doldurarak veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

YEDEK PARÇA

Jeneratör gruplarını sorunsuz hizmet verilebilmesi için bakım ve onarımlarda orjinal yedek parça kullanılmalıdır. Aef Makina Jeneratör, geniş yedek parça stoğu ile ihtiyaçların karşılanmasında en iyi hizmeti sağlamaktadır.

logo