Kurumsal

2006 yılında kurulan AEF JENERATÖR sektörde satış, imalat, servis, kiralama ve yedek parça hizmetleri ile yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 2008 yılında AEF JENERATÖR kendi üretim hedefini gerçekleştirerek, AEF POWER markası ile sektördeki gücüne güç katmıştır. 

Profesyonel ve konusunda eğitimli kadrosu ile kullanıcıların ihtiyaçlarını ekonomik ve kesin çözümler sağlayarak 7 gün 24 saat karşılamaktadır.

AEF JENERATÖR 400 m2 Showroom, 2000 m2 Teknik Atölye ve geniş araç parkı ile müşterilerine hizmet vermektedir. ISO 14001:2009 , ISO 9001:2008 , TSE-HYB , CE Avrupa Standardı Uygunluk Sertifikası , OHSAS 18001:2007 belgeleri ile AEF JENERATÖR , jeneratör sektöründeki gelişimine hız katmıştır. Kurumsal yapısında ki çabuk çözüm , iş güvenliği ve çevre bilinci ile AEF JENERATÖR yükselen değer olmaya devam etmektedir.

 

Vizyonumuz

Satış öncesi, satış sonrası ve uygulama esnasında hızlı olmak,

Yaptıklarımız ve yapacaklarımızla güven duyulan bir şirket halini almak,

Müşterilerimizin beklenti ve taleplerini uygun fiyatlar ile karşılayarak rekabet gücünü artırmak, 

Aef Jeneratör olarak kaliteyi belirli bir seviyeye getirmek için şirketimiz müşteri odaklı hizmet ve organizasyonu anlayışını kendisine yön belirlemiştir.

Misyonumuz

Aef jeneratör olarak misyonumuz her zaman en iyiyi sunabilmek için yaratıcı ve yenilikçi düşünerek  müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde,doğru ihtiyaca en doğru hizmeti üstün kalitede ve mevzuata uygun sunmaktır. 

Uygun fiyata üstün kalite ve güvenilir hizmet ilkesi ile sektörün öncü gelen firmaları arasında olan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.